BRĄZA, Cz. IV.

Oto dalszy ciąg historii Brązy. Jak widać na zdjęciu, nie ma wątpliwości, Brąza tak bardzo potrzebowała pomocy i prosiła o nią, bo była szczenna. Urodziła 22 czerwca, o świcie. O szczegółach jej zachowania opowiem później, a jest co opowiadać...

W tej chwili PILNIE szukamy dla tych pięknych szczeniąt nowych troskliwych właścicieli. Szczenięta są piękne i świetnie prowadzone od urodzenia. Będą duże i inteligentne tak jak ich rodzice (widoczni na zdjęciu w II-ej cz. opowiadania - BRĄZA, na stronie fundacjaengram).
Oczywiście nie na łańcuch i nie do tzw. kojca - więzienia, ale do ogrodzonej posesji i do ludzi szanujących te piękne istoty. Zainteresowanych prosimy o kontakt - adres mailowy fundacji lub tel.  510 58 37 39. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych.